अध्यादेश खारेज हुनुपर्छः भीम रावल

Spread the love

काठमाडौं । नेकपा स्थायी कमिटी सदस्य भीम रावलले सरकारले पार्टी विभाजन सहज हुने गरी सोमबार जारी गरेको अध्यादेश खारेज गर्न माग गरेका छन् । सोमबार साँझ ट्वीट गर्दै नेता रावले अध्यादेशलाई अनिष्टकारीको संज्ञा दिएका छन् । यस्तो छ रावलको ट्वीट

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

लकडाउनका विरुद्ध अमेरिकामा प्रदर्शन

२०७७ बैशाख ८, सोमबार १६:०५
Spread the loveअमेरिकाभरि कैयन् राज्यहरूमा प्रदर्शनकारीहरू त्यहाँका गर्भनरहरूलाई कोरोनाभाइरस महामारीको डरले बन्द गरिएको अर्थतन्त्र पुन: खुला गर्न आह्वान गर्दै सडकमा उत्रिएका छन्। एरिजोना, कोलोर्‍याडो, मन्टाना तथा वाशिङ्गटन राज्यमा आइतवार त्यस्ता प्रदर्शन भए। त्योभन्दा अगाडि अन्य आधा दर्जन राज्यहरूमा पनि प्रदर्शन भएका थिए। हतार गरेर अर्थतन्त्र खोल्दा कोभिड-१९ को घातक पुनरोदय […]