थप ६२९ जनामा कोरोना संक्रमण, संक्रमितको संख्या १०,७२८ पुग्यो

Spread the love

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा ६२९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणका क्रममा ६२९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

योसँगै कोरोना संक्रमितको संख्या १०७२८ पुगेको छ । त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा पीसीआर विधिबाट ६ हजार ८२८ जनाको परीक्षण गरिएको छ भने आरडिटीबाट १२ हजार ११२ जनाको परीक्षण गरिएको छ ।

त्यस्तै क्वारेन्टाइनमा रहनेको संख्या ७८ हजार रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ । त्यस्तै आइसोलेनस ८ हजार छन् भने बुधबार ११४ जना डिस्चार्ज भएका छन् भने जम्मा डिस्चार्ज हुनेको संख्या २ हजार ३३८ पुगेको छ । रेडजोनमा ५०९ जना रहेका मन्त्रालयले जनाएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

भरतपुर महानगरपालिकाको बजेट ४ अर्ब १५ करोड

२०७७ असार १०, बुधबार १०:४३
Spread the loveचितवन । चितवनको भरतपुर महानगरपालिकाले आर्थिक वर्ष २०७७÷७८ का लागि ४ अर्ब १५ करोड ६४ लाख ८९ हजार रुपैयाँ विनियोजन गरेको छ । महानगरको बुधवार आयोजित छैटौं नगरसभामा सो बजेट प्रस्तुत गरिएको हो । जसमध्ये ४८ करोड चालू खर्च रहेको छ । बजेट प्रस्तुत गर्दै महानगर उपप्रमुख पार्वती […]

समाचार छुट्याे की?