• Tue. Oct 20th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

थप २३२ जनामा कोरोना संक्रमण

ByHT

Jul 4, 2020
Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप २३२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप २३२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै कोरोना संक्रमितको संख्या १५,४९१ पुगेको छ । त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा पीसीआर विधिबाट ४,०५० जनाको नमुना परीक्षण गरिएको छ ।

त्यस्तै क्वारेन्टाइन ३३,१२५ जना रहेका छन् भने आइसोलेसनमा ९,०४२ जना रहेका मन्त्रालयले जनाएको छ । त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा २७२ जना डिस्चार्ज भएका छन् । योसँगै अहिलेसम्म डिस्चार्ज हुनेको संख्या ६,४१५ पुगेको छ । त्यस्तै रेडजोनमा ५१७ जना रहेका मन्त्रालयले जनाएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *