बाबुरामको प्रश्नः ओलीसँग सती जाने कि बेलैमा नयाँ समाजवादी बाटो बनाउने ?

Spread the love

काठमाडौं । पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली कुबाटोमा दृढ रहेकाले नेकपाका नेता कार्यकर्तालाई विद्रोह गर्न सुझाव दिएका छन् । सोमबार ट्वीट गर्दै भट्टराईले ओलीसँगै सती नजान सुझाएका हुन् ।

विश्व कम्युनिष्ट आन्दोलन धरासायी हुनुको एउटा प्रमुख कारण मूल पार्टी नेतृत्वले रंग फेरिसकेपछि पनि बाँकी नेता र कार्यकर्ताले बेलैमा विद्रोह गर्न नसक्नु भएको उनले उल्लेख गरेका छन् ।

भट्टराईले लेखेका छन्, ‘ विश्व कम्युनिष्ट आन्दोलन धरासायी हुनुको एउटा प्रमुख कारण मूल पार्टी नेतृत्वले रंग फेरिसकेपछि पनि बाँकी नेता कार्यकर्ताले बेलैमा विद्रोह गर्न नसक्नु हो भन्ने हिजोका झापाली/माओवादीले कति छिटो बिर्सेको ?ओली आफ्नो कुबाटोमा दृढ छन्, अरू उनको सती जाने कि बेलैमा नयाँ समाजवादी बाटो बनाउने ?’

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

प्रस्तावित राजदूतत्रयको संसदीय सुनुवाइ कात्तिक २७ गते हुने

२०७७ कार्तिक १७, सोमबार ०७:५८
Spread the loveकाठमाडौं । अमेरिका, वेलायत र दक्षिण अफ्रिकाका लागि प्रस्तावित नेपाली राजदूतको यही कात्तिक २७ गते संसदीय सुुनुुवाइ हुने भएको छ । संसदीय सुुनुुवाइ समितिको सोमबारको बैठकले तीन देशका लागि प्रस्तावित राजदूतको संसदीय सुुनुवाइ कात्तिक २७ गते बिहीबार हुने निर्णय भएको सभापति लक्ष्मणलाल कर्णले जानकारी दिए । सरकारले गत […]