नेकपालाई कुनै हालतमा फुट्न दिन्नौंः मन्त्री भट्टराई

Spread the love

फुङलिङ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा)का स्थायी कमिटी सदस्य योगशकुमार भट्टराईले पार्टी कुनै पनि हालतमा फुटाउन नदिइने बताएका छन् ।

गृह जिल्ला ताप्लेजुङको आठराई त्रिवेणी गाउँपालिकामा बुधबार आयोजित नेता तथा कार्यकर्ता भेटघाट कार्यक्रममा संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री भट्टराईले ठूलो पार्टीमा सामान्य विवाद जस्तो देखिए पनि कुनै हालतमा पार्टी नफुट्ने भन्दै पार्टी जोगाउन दोस्रो पुस्ताका नेता लाग्ने बताए । उनले भने, ‘नेकपा समुद्र हो, समुद्रमा छाल आउँछ, त्यहीँ बिलाउँछ, छाल आयो भन्दैमा आत्तिनु हुँदैन ।”

पार्टीका नेता तथा कार्यकर्तालाई विचलित नहुनसमेत मन्त्री भटटराईले आग्रह गरे । नेताहरुले आआफ्नातर्फबाट त्याग गरी पार्टी जोगाउनुपर्ने उनले बताए । उनले पार्टी एकता कायम गर्नका लागि जनदबाव सिर्जना गर्न नेता तथा कार्यकर्तालाई आग्रहसमेत गरे ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

किजा पूजाका दिन मंसिर दुई गते सार्वजनिक विदा दिने सरकारको निर्णय

२०७७ कार्तिक २६, बुधबार ०९:५०
Spread the loveकाठमाडौं । सरकारले मंसिर दुई गते किजा पूजाका दिन सार्वजनिक विदा दिएको छ । गृह मन्त्रालयले बुधबार विज्ञप्ति जारी गरी मंसिर २ गते सार्वजनिक विदा दिने निर्णय भएको जानकारी दिएको हो । उक्त दिन देशभर सबै सरकारी कार्यालय, सार्वजनिक निकाय, संघ–संस्था, शिक्षण संस्थाहरु समेतमा सार्वजनिक विदा दिने निर्णय […]