भारतद्वारा नेपाललाई २३ टन औषधि प्रदान

Spread the love

काठमाडौँ । कोरोना भाइरसविरुद्ध लड्न भारत सरकारले नेपाललाई २३ टन अत्यावश्यक औषधि सहयोग गरेको छ । नेपालका लागि भारतीय राजदूत विनयमोहन क्वात्राले स्वास्थ्य तथा जनसंख्यामन्त्री भानुभक्त ढकाललाई बुधबार २३ टन औषधि हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

भारतले सहयोग गरेका औषधिहरुमा पारासिटामोलको ३.२ लाख डोज र हाईड्रोक्सीक्लोरोक्वीनको २.५ लाख डोज गरी कुल ८.२५ लाख डोज छन् । सहयोगले सबै अवस्था र परिस्थितिमा नेपाल र भारतबीच सहकार्य जारी रहने प्रतिबद्धतालाई दर्शाउने दूतावासले जनाएको छ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले ट्वीटरमार्फत भारतका समकक्षी नरेन्द्र मोदीलाई धन्यवाद दिएका छन् ।

HT

Next Post

कोरोना संक्रमण हुँदैमा मृत्यु हुँदैन

२०७७ बैशाख १०, बुधबार १३:२८
Spread the love  डा. रवीन्द्र पाण्डे .. कोरोना संक्रमणको भन्दा यो संक्रमणको भ्रमले धेरै नागरिक चिन्तित छन् | सहि सुचना नै मानसिक तनाब न्यून गर्ने प्रमुख कारक हो | तसर्थ यी तथ्यलाई आत्मसात गर्यौं भने कोरोना संक्रमणबाट धेरै आत्तिनु जरुरी छैन | .. – कोरोना संक्रमण हुँदैमा मृत्यु हुँदैन | […]

समाचार छुट्याे की?