जेठ दुई गतेसम्म आन्तरिक र अन्तर्राष्ट्रिय हवाई उडान बन्द गर्ने सरकारको निर्णय

Spread the love

काठमाडौं । सरकारले आन्तरिक एवम् वाह्य हवाई उडान जेठ २ गते(मे १५)सम्मका लागि स्थगित नै राख्ने निर्णय गरेको छ । शनिबार बसेको कोरोना नियन्त्रण उच्चस्तरीय समन्वय समितिको बैठकले आन्तरिक एवम् वाह्य हवाई उडान जेठ २ गतेसम्मका लागि स्थगित नै राख्ने निर्णय गरेको हो । यसअघि वैशाख १८ गतेसम्मका लागि हवाई सेवामाथि रोक लगाउने निर्णय गरेको थियो ।

त्यसबाहेक कोरोना संक्रमणका विषयमा भएका कामको समीक्षा भएको सचिव नारायण विडारीले जानकारी दिए । बैठकले अहिलेसम्म नियन्त्रणमा सफल नै रहेको निष्कर्ष निकालेको छ । त्यस्तै बैठकमा ३३ दिनसम्मको लकडाउनको समीक्षा पनि भएको छ ।

सचिव विडारीले कति दिन थप्ने या नथप्ने भन्ने तय मन्त्रिपरिषद बैठकले तय गर्ने जानकारी दिए । बैठकले अहिलेसम्म अत्यावश्यक बस्तुको आपूर्ति सहज रुपमा भइरहेको ठहर पनि गरेको
त्यस्तै कोरोना नियन्त्रण र रोकथाम तथा उपचारका लागि भएका प्रयासलाई थप शसक्त ढंगले अघि बढाउने निर्णय पनि गरेको छ ।

HT

Next Post

४९ कोरोना संक्रमित मध्ये १२ जना निको भई अस्पतालबाट डिस्चार्ज

२०७७ बैशाख १३, शनिबार १३:०८
Spread the loveकाठमाडौं । नेपालका १२ जना कोरोना संक्रमित पूर्णरुपमा स्वास्थ्यलाभ गरि अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएका छन् । शनिबार स्वास्थ्य मन्त्रालयको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा प्रवक्ता डा. विकास देवकोटाले ४९ संक्रमित मध्ये १२ जना निको भई डिस्चार्ज भएका जानकारी दिएका हुन् । प्रवक्ता देवकोटाले पिसिआर बिधिबाट अहिलेसम्म ९ हजार ६ सय ६६ […]

समाचार छुट्याे की?