नेपालगंजमा थप सात जना कोरोना संक्रमित फेला, संक्रमितको संख्या ८२ पुग्यो

Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा कोरोना भाइरस संक्रमितको संख्या ८२ पुगेको छ । मंगलबार भेरी अस्पताल, नेपालगञ्जको प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा ७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

नेपालगञ्ज उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ८ का २२, ३०, ४० वर्षका पुरुष तथा ९, ३२, ३४, र ५५ वर्षका महिलामा कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । उनीहरुको अवस्था सामान्य रहेको र स्वास्थ्यकर्मीको निगरानीमा रहेको स्वास्थ्य मन्त्रालयका सहप्रवक्ता समिरकुमार अधिकारीले जानकारी दिएका छन् ।

संक्रमित मध्ये १६ जना निको भई अस्पतालबाट घर फर्किसकेका छन् । अन्यको अवस्था पनि सामान्य रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

नेपालमा कोरोना संक्रमणको अवस्था भयाबह छैन

२०७७ बैशाख २३, मंगलवार ०४:३७
Spread the love डा. रवीन्द्र पाण्डे, जनस्वास्थ्य विज्ञ| आजसम्म नेपालमा ८२ जना कोरोना संक्रमित पत्ता लागेका छन् | एक हप्ता पहिले उदयपुर इपिसेन्टर देखिएको थियो भने अहिले नेपालगंज देखिएको छ | यसले आम मानिसमा चिन्ता बढाएको छ | मैले गरेको अध्ययन अनुसन्धानले नेपालको स्थिति यस्तो छ | – नेपालमा कोरोना संक्रमणको […]