सांसदहरुको कोरोना भाइरसको नमुना परीक्षण

Spread the love

काठमाडौं । संघीय संसदको शुक्रबारदेखि अधिवेशन सुरु हुने भएपछि प्रतिनिधिसभा र राष्ट्रियसभाका सांसदहरुको बिहीबारदेखि कोरोना भाइरसको नमुना परीक्षण सुरु गरिएको छ । शुक्रबारदेखि संघीय संसदको वर्षे अधिवेशन सुरु हुने भएकाले सांसदहरुको स्वास्थ्य परीक्षण गर्न लागिएको हो ।

राष्ट्रिय सभा सांसदहरुको परीक्षण बिहान १० बजेदेखि र प्रतिनिधिसभाका सांसदहरुको ११ बजेदेखि पीसीआर प्रविधिबाट कोरोना परीक्षण भइरहेको हो । सबै सांसदको एकै दिन स्वाब संकलन गरिसक्ने संसद सचिवालयले जनाएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

प्रचण्डले भने -पार्टीभित्र कुनै समस्या छैन, एक दुई दिनभित्रै स्थायी कमिटी बैठक

२०७७ बैशाख २५, बिहीबार ०६:२९
Spread the loveकाठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा)का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले एक दुई दिनभित्रै पार्टीको स्थायी कमिटी बैठक बस्ने बताएका छन् । बिहीबार संघीय संसद भवन नयाँ बानेश्वरमा सञ्चारकर्मीसंग कुरा गर्दै प्रचण्डले पार्टीभित्र कुनै समस्या नरहेको भन्दै केही दिनभित्रै बैठक बस्ने बताएका हुन् । उनले आन्तरिक गृहकार्य नपुगेकाले बैठक स्थगीत […]