विदेशमा रहेका नेपालीलाई सुरक्षित स्वदेश फिर्ताको माग गर्दै संसदमा सार्वजनिक महत्वको प्रस्ताव दर्ता

Spread the love

काठमाडौं । संसदमा कोरोना महाव्याधिका कारण विदेशमा अप्ठ्यारोमा परेका नेपालीलाई तत्काल सुरक्षित रूपमा स्वदेश फिर्ता गर्न माग गर्दै सोमबार सार्वजनिक महत्वको प्रस्ताव दर्ता भएको छ । नेपाली कांग्रेसका सांसद गगन थापाले सार्वजनिक महत्वको प्रस्ताव दर्ता गराएका हुन् ।

नेपाली कांग्रेसकी सांसद डा.डिला संग्रौला र.प्रकाश रसाइली(स्नेही) समर्थनमा संसदमा सार्वजनिक महत्वको प्रस्ताव दर्ता गरिएको हो । प्रस्तावलाई सभामुखले प्राथमिकतामा राखि छलफल चलाउनुहुने आफूले विश्वास लिएको थापाले बताएका छन् ।
यस्तो प्रस्ताव

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

नेपालले भारतीय राजदूतमार्फत पठायो 'कुटनीतिक नोट'

२०७७ बैशाख २९, सोमबार १३:३६
Spread the loveकाठमाडौँ । नेपाली भूमि अतिक्रमणको विरोधमा नेपाल सरकारले भारतलाई कुटनीतिक नोट पठाएको छ । नेपालस्थित भारतीय राजदूत विनयमोहन क्वात्रालाई बोलाएर परराष्ट्र मन्त्रालयले कुटनीतिक नोट दिएको हो । राजदूत क्वात्राले सोमबार बिहान परराष्ट्रमन्त्री प्रदीप ज्ञवाली, सचिव शंकर वैरागीलाई मन्त्रालयमा भेटेका हुन् । नेपाली भूमि मिचिएको विषयमा भारतीय पक्षसँग उच्चस्तरीय […]

समाचार छुट्याे की?