प्रधानमन्त्रीका सल्लाहकारहरुनै खराब भएः भीम रावल

Spread the love

काठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका नेता भीम रावलले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीका सल्लाहकारहरुका कारण पार्टी र सरकार संचालनमा समस्या भएको आरोप लगाएका छन् । बुधबार ट्वीट गर्दै नेता रावलले म कहाँ एक महिनादेखि सम्पर्कमै नरहेका सुरक्षाकर्मीलाई कोरोना लागेको र त्यसबारेमा आफूलाई सम्पर्क नगरी संचारमाध्यममा गलत सन्देश फैलाएको भन्दै समस्यानै सल्लाहकारहरुमा भएको बताएका हुन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

आफ्ना सुरक्षाकर्मी फिर्ता लैजान सरकारलाई नारायणकाजीको आग्रह

२०७७ बैशाख ३१, बुधबार १५:४१
Spread the loveकाठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका प्रवक्ता नारायणकाजी श्रेष्ठले आफ्नो सुरक्षामा खटिएका सुरक्षाकर्मी फिर्ता लैजान सरकारलाई आग्रह गरेका छन् । बुधबार ट्वीट गर्दै प्रवक्ता श्रेष्ठले आफूलाई सुरक्षा खतरा महसुस नभएको र आफ्नो भन्दा राष्ट्रको सुरक्षा महत्वपूर्ण विषय भएकाले सुरक्षाकर्मी फिर्ता लैजान आग्रह गरेका हुन् । उनले लेखेका छन्, […]

समाचार छुट्याे की?