सीमा विवादबारे वक्तव्य वाजीमा मात्र नअल्मलिएर परिणाममुखी पहल कदमी गर्न सरकारलाई देउवाको आग्रह

Spread the love

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले नेपाल सरकारले भारत र चीनसँग लिपुलेकमा भारतले सडक निर्माण गरेको विषयमा संवाद गर्न सरकारलाई सुझाव दिएका छन् । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले बुधबार आह्वान गरेको सर्वदलीय बैठकमा सभापति देउवाल लिपुलेक, कालापानी र लिम्पियाधुरा नेपालको भूमि हो र यस माथिको अतिक्रमण स्वीकार्य नहुने बताउनुपर्नेमा जोड दिएका छन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कालापानी क्षेत्रको सीमा सुरक्षाका लागि सशस्त्र प्रहरीको बीओपी स्थापना

२०७७ बैशाख ३१, बुधबार १५:३४
Spread the loveदार्चुला । कालापानी क्षेत्रको सीमा सुरक्षाका लागि छाङरुको गागामा सशस्त्र प्रहरीको बोर्डर आउट पोष्ट (बीओपी) स्थापना गरिएको छ । गत मंसिर महिनामा नेपाल सरकारले गरेको निर्णयअनुसार व्यास गाउँपालिका–१ छाङरुमा बाह्रै महिना सुरक्षाकर्मी बस्ने गरी बीओपी स्थापना गरिएको हो । बीओपीमा सशस्त्र प्रहरी निरीक्षक मिलिबहादुर चन्दको नेतृत्वमा २५ जना […]

समाचार छुट्याे की?