कालीमाटी तरकारी बजारमा ६ सय जनाको गरियो नमुना संकलन

Spread the love

काठमाडौं । बिहीबार कालीमाटी तरकारी बजारमा कोरोना परीक्षणका लागि नमुना संकलन गरेको छ । कालिमाटीमा ६ सय जनाको कोरोना परीक्षण गर्न नमुना संकलन गरिएको हो । काठमाडौं महानगरपालिकाका वडा नम्बर १३ का वडाध्यक्ष ध्रुव नारायण मानन्धरका अनुसार २ सय जनाको पिसिआर परीक्षणका लागि नमुना संकलन गरिएको र ४ सय जनाको आरडिटी परीक्षणका लागि नमुना संकलन गरिएको छ ।

थोक विक्रेता बढी व्यक्तिहरुको सम्पर्कमा रहनेहरुको पिसिआर र सवारी चालक तथा तरकारी ढुवानी गर्ने व्यक्तिहरुको आरडिटी परीक्षण गरिएको मानन्धरले बताएका छन् ।

इपिडिमियोलोजी तथा रोग नियन्त्रण महाशाखाका निर्देशक डा. बासुदेव पाण्डेले जोखिममा परेका समूह निर्धारण गरी पहिलो चरणमा काठमाडौं उपत्यकामा १० हजारको नमुना परीक्षण गरिने जानकारी दिए । चारदिन भित्र १० हजारको नमुना परीक्षण गरिसक्ने तयारी सरकारले गरेको छ । पहिलो चरणको रिपोर्ट आएपछि दोस्रो चरणका कार्यक्रम सुरु गर्ने बताइएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

अतिक्रमित भूमि भारतलाईनै भाडामा दिने कुरा नगर्नुनै बुद्धिमानीः भीम रावल

२०७७ जेष्ठ १, बिहीबार १३:०४
Spread the loveकाठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका नेता भीम रावलले भारतले नेपाली भूमि अतिक्रमण गरी बनाएको सडक भारतलाई नै भाडामा दिने कुरा नेपाल कमजोर हुने तर्कमात्र भएको बताएका छन् । बिहीबार ट्वीट गर्दै रावलले भाडामा दिने कुरा गरी वार्तामा नेपाल कमजोर हुने तर्क नगर्नु बुद्धिमानी हुने बताएका हुन् । […]