किन हट्यो संसदको कार्यसूचीबाट संविधान संशोधन प्रस्ताव ?

Spread the love

काठमाडौं । प्रतिनिधिसभाको बुधबारको बैठकको कार्यसूचीमा संविधान संशोधन प्रस्ताव दर्ताको अनुमान थियो । कालापानी, लिपुलेक, लिम्पियाधुरा समेटेर नयाँ नक्सा समेटिएको निशान छाप राख्नेसम्बन्धी संविधान संशोधन प्रस्ताव पेश हुने उल्लेख थियो । तर अन्तिम समयमा उक्त प्रस्ताव कार्यसूचीबाट हट्यो । तर कार्यसूचीबाट हट्नुको कारक नेपाली कांग्रेस हो भनिएको छ ।

तर नेपाली कांग्रेसले संसदको कार्यसूचीबाट संविधान संशोधनको प्रस्ताव हटाइएको भन्दै आपत्ति जनाएको छ । कांग्रेस प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले बुधबार साँझ विज्ञप्ति जारी गरी कार्यसूचीबाट संशोधन प्रस्ताव हटाइनुमा कांग्रेसलाई जोड्नु आपत्तिजनक भएको बताएका हुन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

थप एक सय ५६ जनामा कोरोना संक्रमण, संक्रमितको संख्या एक हजार ४२ पुग्यो

२०७७ जेष्ठ १४, बुधबार १५:१८
Spread the loveकाठमाडौं । नेपालमा बिहीबार १५६ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. विकास देवकोटाका अनुसार सप्तरीका दुई जना, झापाका २५ जना, नवलपुरका एक जना, धनुषाका २९ जना, महात्तरीका १७ जना, रौतहतका ३ जना, सप्तरीका १२ जना, सर्लाहीका ७ जना, सिरहाका ६ जना, दोलखाका २ जना, […]