संविधान संशोधनका पक्षमा मतदान गर्ने कांग्रेसको निर्णय

Spread the love

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसले संविधान संशोधनका पक्षमा मतदान गर्ने निर्णय गरेको छ । पार्टी केन्द्रीय कार्यालय सानेपामा बसेको केन्द्रीय समिति बैठकले कालापानी, लिपुलेक र लिम्पियाधुराको भुभाग समावेश गरि नेपाल सरकारले सार्वजनिक गरेको नक्सा र संविधानको धारा ९ को उपधारा २ संग सम्बन्धित अनुसूची ३ मा संशोधन गर्न संसदमा प्रस्तुत हुने प्रस्तावको पक्षमा मतदान गर्न संसदीय दललाई निर्देशन दिने निर्णय गरेको हो । कांग्रेसले यसअघि नै संशोधनका पक्षमा मतदान गर्ने तर त्यसलाई पार्टीको केन्द्रीय समितिबाट निर्णय गर्ने बताउँदै आएको थियो । सरकारले संसदमा संविधान संशोधन प्रस्ताव दर्ता गरेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

एक सय ८९ जना कोरोना संक्रमित थपिए, संक्रमितको संख्या १, ४०१ पुग्यो

२०७७ जेष्ठ १७, शनिबार ११:२०
Spread the loveकाठमाडौं । शनिबार नेपालमा १८९ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. विकास देवकोटाका अनुसार धनुषाका सात जनामा, झापाका एक, कपिलवस्तुका ७७ जना, ललितपुरका एक जना, महोत्तरीका चार जना, रौतहटका ६ जना, सर्लाहीका १७ जना, सिरहाका ११ जना, रुपदेहीमा २६, कपिलवस्तुका २९ जना, सप्तरीका नौ […]