पछि पछुताएर काम लाग्दैन, प्रधानमन्त्रीज्यू जनतामा आक्रोश बढ्योः कमल थापा

Spread the love

काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष कमल थापाले कोरोना भाइरस नियन्त्रणमा सरकारले राम्रो काम गर्न नसकेको आरोप लगाएका छन् ।

आइतबार ट्वीट गर्दै अध्यक्ष थापाले सिमावर्ती क्षेत्रमा आवागमन नियन्त्रण, क्वारेन्टाइन व्यवस्थापन र परीक्षणको दायरा बढाउन सरकार कमजोर देखिएको बताएका हुन् ।

उनले लेखेका छन्, ‘कोभिड १९ नियन्त्रणमा सरकारले राम्रो कामगर्न सकेन । सिमावर्ती क्षेत्रमा आवागमन नियन्त्रण, क्वारेन्टाईन व्यवस्थापन र परीक्षण दायरा बढाउन सरकार कमजोर देखियो । संक्रमणको खतरा बढ्दो छ । जनतामा आक्रोश बढिरहेछ । प्रम केपी शर्मा ओलीले ध्यान नदिए परिस्थिति नियन्त्रण बाहिर जानेछ । पछि पछुताएर काम लाग्दैन।’

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

आरडीटी पोजेटिभ देखिएपछि क्वारेन्टाइमा राखिएका चार जनालाई भैंसी गोठमा !

२०७७ जेष्ठ १८, आईतवार ११:५२
Spread the loveसुर्खेत । दैलेखको भैरवी गाउँपालिकाले र्यापिड टेष्ट (आरडीटी) पोजेटिभ देखिएपछि क्वारेन्टाइमा राखिएका ४ जनालाई भैंसी गोठमा सारेको छ । आरडीटी पोजेटिभ देखिएपछि संक्रमणको खतरा हुने भन्दै उनीहरुलाई स्थानीय एक व्यक्तिको भैंसी गोठमा राखेको स्थानीयको भनाई छ । १० दिनअघि भारतबाट आएका उनीहरुलाई भैरवी गाउँपालिका–३ को देउती आधारभूत विद्यालयमा […]