कोरोना संक्रमित थपिए, कोरोना संक्रमितको संख्या २,०९९ पुग्यो, २८८ थपिए

Spread the love

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा २८८ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार संक्रमितमा २७० पुरुष र १८ जना महिला छन् । धुलिखेल अस्पतालमा गरिएको परीक्षणमा ३८ जनामा कोरोना रौतहटका ३८ जनामा संक्रमण देखिएको छ । स्याङजाका ५, पर्वतका पाँच जना, सप्तरीका एक जना, बर्दियाका ३, बाँकेका १७, सुर्खेतका २७, दैलेखका ९, सल्यानका १८, अछाम १०, बाराका एक, दाङमा १७, प्यूठानका एक, कंचनपुरका ८, कैलालीका १०, धनुषाका ६, महोत्तरीका २, रौतहटका ३६, सर्लाहीका २१, सिरहाका १७, भक्तपुरका १, धािदङका एक, कपिलवस्तुका १६ जना, काठमाडौं मेडिकल कलेजका चार जना स्वास्थ्यकर्मी, नवलपरासी पूर्वका एक जना, नवलपरासी पश्चिमका एक जना, नुवाकोटका २ जना, रुपन्देहीका १० जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । योसँगै कोरानो संक्रमितको संख्या दुई हजार ९९ पुगेको छ । जसमा १९४९ पुरुष र
१५० महिला छन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

लकडाउनको मोडालिटी परिवर्तन गर्न सरकारलाई व्यवसायीको सुझाव

२०७७ जेष्ठ २०, मंगलवार १२:४०
Spread the loveकाठमाडौं । कोरोना भाइरस संक्रमणको कम जोखिम भएका क्षेत्रमा लकडाउन खुकुलो बनाउने गरी कार्ययोजनामााथि कोभिड रोकथाम तथा नियन्त्रण उच्चस्तरीय समन्वय समितिले सरोकारवाला निकायहरुसंग छलफल गरेको छ । मंगलबार समितिले लकडाउनको मोडालिटीका बारेमा उद्योगी, बैंकर्स लगायत बाणिज्य क्षेत्रसंग सरोकार राख्ने निकायसंग छलफल गरेको हो । नागरिकलाई सुरक्षित राख्दै व्यवस्थित […]