प्रधानमन्त्रीलाई विज्ञको सुझावः लकडाउन खुकुलो पार्ने, परीक्षणको दायरा बढाउने

Spread the love

काठमाडौं । विज्ञहरुले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई परीक्षणको दायरा फराकिलो बनाउन सुझाव दिएका छन् । करिव पाँच घण्टा लामो छलफलमा विज्ञहरुले प्रधानमन्त्री ओलीलाई परीक्षणका दायरा बढाउन र लकडाउनको मोडालिटी परिवर्तन गर्न सुझाव दिएको बताएका छन् ।

छलफलमा सहभागी जनस्वास्थ्यविद् डा. समीरमणि दीक्षितले आफूले प्रधानमन्त्रीलाई परीक्षणको दायरा बढाउन र लकडाउन खुकुलको पार्न सुझाव दिएको जानकारी दिए । त्यस्तै दीक्षिले प्रधानमन्त्रीलाई ज्ञान नभएको विषयमा जथाभावी नबोल्नसमेत आग्रह गरेका छन् ।

अर्का जनस्वास्थ्यविद् डा. रवीन्द्र पाण्डेले लकडाउनको मोडालिटी परिवर्तन गर्न सुझाव दिएको बताएका छन् । उनले चरणबद्ध रुपमा लकडाउन खुकुलो पार्न आफूले सुझाव दिएको बताए ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कोरोना संक्रमणबाट थप एक जनाको मृत्यु, मृत्यु हुनेको संख्या १० पुग्यो

२०७७ जेष्ठ २१, बुधबार १७:१९
Spread the loveकाठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमणबाट थप एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाल्पाका ४५ वर्षीय पुरुषको कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु भएको स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. विकास देवकोटाले जानकारी दिएका छन् । भारतबाट पाँच दिन अघि आएका उनी क्वारेन्टाइनमा रहेकामा स्वास्थ्यमा समस्या आएपछि मिसन अस्पताल भर्ना गरिएको थियो । उनको […]