• Tue. Oct 27th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

स्वास्थ्यकर्मीलाई कोरोना संक्रमण भएपछि काठमाडौं मेडिकल कलेजका सेवा केही दिन बन्द हुने

Spread the love

काठमाडौँ । सिनामंगलस्थित काठमाडौं मेडिकल कलेज( केएमसी) मा कार्यरत एक चिकित्सक तथा एक जना नर्सलाई कोरोना संक्रमण भएपछि अस्पतालको सेवा बन्द गरिएको छ । साथै अस्पतालमा उपचारका लागि आएकी एक जना सुत्केरी महिला तथा ओपीडीमा जाँच गराउन आएका एक अर्का व्यक्तिमा कोरोना देखिएपछि संक्रमण फैलिन नदिन अस्पतालको सेवा बन्द गरिएको हो ।

अहिले अस्पतालभित्र कसैलाई छिर्न दिइएको छैन । ट्रेसिङमा फेला परेका अस्पतालका डेढ सय स्वास्थ्यकर्मीको स्वाब संकलन गरी परीक्षणका लागि टेकुस्थित राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रगोगशाला पठाइसकिएको छ । आज अझै केही स्वास्थ्यकर्मीको स्वाब पठाइने अस्पतालले जनाएको छ ।

शल्यक्रियाका लागि तयार राखिएका बिरामी लेभल–३ का अस्पतालमा रिफर गरिएको छ भने अस्पतालमा नै उपचाररत अन्य ६० जना बिरामीको स्वाब परीक्षणपश्चात रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि मात्रै बाहिर जान दिइनेछ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *