कर्णाली प्रदेशमा थप एक सय जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, संक्रमितको संख्या ४८९ पुग्यो

Spread the love

काठमाडौं । कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान जुम्ला र सुर्खेतस्थित प्रादेशिक अस्पतालमा गरिएको परीक्षणमा शुक्रबार थप एक जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । दैलेख, रामेछाप, हुम्ला, जुम्ला, दोलखा,गोरखा, सुर्खेत र जाजरकोटका गरी थप एक सय जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै कर्णालीमा कोरोना संक्रमितको संख्या ४८९ पुगेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

२४ लाखको गलैँचालाई करोडौँ भनी प्रचार गरेर गणतन्त्रको संस्थालाई बदनाम गर्ने ?

२०७७ जेष्ठ २३, शुक्रबार १६:१७
Spread the loveकाठमाडौं । प्रतिनिधिसभा बैठकमा विनियोजन विधेयक, २०७७ का मन्त्रालयगत विभिन्न शीर्षकमाथिको छलफल शुक्रबारदेखि सुरु भएको छ । शुक्रबार महिला, बालबालिका तथा ज्येष्ठ नागरिक मन्त्रालय, भौतिक पुर्वाधार तथा यातायात मन्त्रालय, सहरी विकास मन्त्रालय, खानेपानी मन्त्रालय, भूमि व्यवस्था, सहकारी तथा गरिवी निवारण मन्त्रालय, र युवा तथा खेलकूद मन्त्रालयमाथि बिनियोजित बजेटमाथि […]