कर्णाली प्रदेशमा थप २० जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण

Spread the love

काठमाडौं । मंगलबार कर्णाली प्रदेशमा थप २० जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ । सल्यानका १३, सुर्खेतका पाँच, जुम्लाका दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै कर्णाली प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या ६७१ पुगेको छ । त्यसैगरी मृत्यु हुनेको संख्या तीन रहेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

बालुवाटारमा १० अर्बको हिसाब खोज्दै प्रदर्शन

२०७७ जेष्ठ २७, मंगलवार ०८:३५
Spread the loveकाठमाडौं । सरकारको कामको आलोचना गर्दै विरोधमा उत्रिएका युवाहरुको समूहको प्रदर्शनमा प्रहरी हस्तक्षेप भएको छ । प्रहरीले उनीहरुलाई लाठीचार्ज र पानीको फोहराले हानेको थियो । कोरोना संक्रमणले स्थिति भयावह बन्दै जाँदा पनि सरकार सुतेको आरोप लगाउँदै सामाजिक सञ्जालबाट जुटेका युवाहरु बालुवाटारमा धर्ना दिन पुगेका थिए । उनीहरुले सरकार […]