• Fri. Oct 30th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

थप ३२३ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि

ByHT

Jun 9, 2020
Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा मंगलबार थप तीन सय २३ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । मङ्गलबार तीन सय २३ जना नयाँ सङ्क्रमित थपिएसँगै सङ्क्रमितको सङ्ख्या चार हजार ८५ पुगेको छ । विभिन्न जिल्लाका गरी दुई सय ९२ जना पुरुष र ३१ जना महिलामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको हो ।

थपिएका सहित तीन हजार सात सय ९८ पुरुष र दुई सय ८७ महिला रहेको स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता जागेश्वर गौतमले जानकारी दिए । त्यस्तै नेपालमा कोरोना सङ्क्रमणको कारण ज्यान गुमाउनेको सङ्ख्या १५ पुगेको छ । चितवनको भरतपुर अस्पतालमा भरतपुर ११ का पुरुषको ज्यान गएको उनले बताए ।

त्यस्तै हालसम्म ५ सय ८४ जना कोरोना उपचारपछि निको भएर घर फर्किएको प्रवक्ता गौतलले जानकारी दिए । नेपालमा हाल १ लाख ६ हजार तीन सय ३१ र आरडीटि १ लाख ६६ हजार १ सय ५८ जनाको कोरोना परिक्षण गरिएको छ । त्यस्तै हाल आइसोलेशनमा ३४८७ जना रहेका छन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *