रुपन्देहीको तिलोत्तमामा ५ जनाको हत्या

Spread the love

बुटवल । रुपन्देहीमा गएराति ५ जनाको हत्या भएको छ । रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नम्बर १० कान्छीबजार मैनैयामा उक्त घटना भएको हो । तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नं १० कान्छीबजारका कृष्ण पुनको गाई फार्ममा काम गर्ने ६ जना मध्ये ५ जनालाई हत्या गरि अर्का १ जना फरार रहेको स्थानीय प्रदीप थापाले जानकारी दिएका छन् ।

प्रहरीका अनुसार रूपन्देही मुगृया बालापुरका ४० वर्षीय माधव मुसहर, उनकी ३७ वर्षीया श्रीमती जानकी मुसहर, ठेगाना नखुलेका १४ वर्षीय पोखराज मुसहर, रूपन्देही तिलोत्तमा १० का १६ वर्षीय करण चौधरी र १५ वर्षीय आशिष चौधरीको हत्या भएको हो ।   फरार हुने सोही फार्ममा काम गर्ने झपेन्द्र सिन्जाली हुन् । हत्या आशंकामा प्रहरीले एकजनालाई नियन्त्रणमा लिएको जनाईएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

दक्षिण कोरियासँगको सञ्चार सम्पर्क बिच्छेद गर्ने उत्तर कोरियाको घोषणा

२०७७ जेष्ठ २७, मंगलवार ०८:४४
Spread the loveउत्तर कोरियाले दक्षिण कोरियासँगको सबै अन्तर–कोरियाली सञ्चार सम्पर्क लाइनहरु बन्द गर्ने भएको छ । दक्षिण कोरियालाई शत्रु भन्दै उत्तरले सञ्चार सम्पर्क बन्द गर्नु पहिलो चरणको काम रहेको बताएको बीबीसीले उल्लेख गरेको छ । उत्तर कोरियाको सीमावर्ती शहर केइसङ्गमा रहेको सम्पर्क कार्यालयबाट हुँदै आएका टेलिफोनहरु मंगलबारदेखि बन्द गर्ने भएको […]