गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या १९९ पुग्यो

Spread the love

काठमाडौं । नवलपरासी जिल्ला (बर्दघाट सुस्ता पूर्व), देबचुली नगरपालिकाका दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । देबचुली नगरपालिका स्थायी ठेगाना भई सोही पालिकाको क्वारेन्टाइनमा रहेका बर्ष २३ र ३२ का २ जना पुरुषमा कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएको हो ।

उनीहरुलाई नवलपरासी जिल्ला (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) को रजहरस्थित सामुदायिक प्राकृतिक चिकित्सालयको आईसोलेसन कक्षमा लैजाने तयारी भैरहेको गण्डकी स्वास्थ्य निर्देशनालयले जनाएको छ । योसँगै गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या १९९ पुगेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

पर्वतमा पहिरोमा बेपत्ता मध्ये पाँच जनाको शव फेला

२०७७ जेष्ठ ३२, आईतवार ०३:०५
Spread the loveपर्वत । शनिबार राति पर्वतको कुश्मा नगरपालिका–३ दुर्लुङमा गएको पहिरोमा पुरिएका मध्ये ५ जनाको शव फेला परेको छ । घटनास्थलमा उद्धारका लागि पुगेका सुरक्षाकर्मीहरुको टोलीले गएराति ३ जनाको शव र आइतबार बिहान दुई जनाको शव निकालेको हो । तुलबहादुर थापा, उनकी श्रीमती निमकुमारी थापा र नातिनी बिविसा थापाको […]