यस्तो छ रुकुम घटनाबारे गृह मन्त्रालयको प्रतिवेदन

Spread the love

काठमाडौं । पश्चिम रुकुममा ६ जनाको ज्यान जाने गरी भएको सामूहिक हत्या प्रकरणमा चौरजहारी नगरपालिका–८ का जनप्रतिनिधिको प्रत्यक्ष संलग्नता भेटिएको छ ।घटनाको छानविन गर्न गृह मन्त्रालयका सह–सचिव जितेन्द्र बस्नेतको नेतृत्वको टोलीको प्रतिवेदनमा वडाध्यक्ष मल्ललाई रुकुम घटनाको योजनाकार भनेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

यस्तो छ सात प्रदेशको बजेट

२०७७ असार १, सोमबार १२:४९
Spread the loveकाठमाडौं । सोमबार सातै प्रदेशले आगामी आर्थिक वर्षको बजेट प्रस्तुत गरेका छन् । सबै प्रदेशले स्वास्थ्य, कृषि र रोजगारीलाई प्राथमिकतामा राखेर बजेट ल्याएका छन् । प्रदेश एकको बजेट ४० अर्ब ८९ करोड प्रदेश एक सरकारले आगामी आर्थिक वर्ष २०७७/७८ को लागि ४० अर्ब ८९ करोडको बजेट सार्वजनिक गरेको […]