• Sun. Nov 29th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

‘वामदेव गौतम सरकारमा जाने हल्ला निराधार’

ByHT

Jun 18, 2020
Spread the love

काठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका उपाध्यक्ष वामदेव गौतमको सचिवालयले उहाँ सरकारमा जाने हल्ला निराधार भएको बताएको छ । गौतमका प्रेस सल्लाहकार विश्वमणि सुवेदीले सामाजिक संजालमार्फत गौतम सरकारमा जाने हल्ल पूर्णतः निराधार भएको बताएका हुन् । गौतम सरकारमा उपप्रधानमन्त्री भएर जाने समाचार सार्वजनि भएपछि प्रेस सल्लाहकार सुवेदीले सामाजिक संजाल फेसबुकमा यस्तो पोष्ट गरेका छन् ।
केही कुरा स्पष्ट पारिएको छ ।
१. क. वामदेव गौतम सरकारमा जाने हल्ला पूर्णतः निराधार हो । सरकारमा जाने र प्रधानमन्त्रीका कदमहरुका पक्षधरका रुपमा उहाँलाई चित्रित गर्ने क्रम बन्द होस् । (संसोधित नक्सा जारी गर्ने एजेण्डा नै उहाँको थियो । हामीले यसअघि नै प्रेस नोटबाट यो कुराको जानकारी दियौं ।)
२. क. केपी ओलीका कार्यशैलीमाथि पार्टी नेतृत्वभित्रै अनगिन्ती असहमति छन् । समयक्रममा ती बाहिर आउने छन् । क. वामदेव यही कित्तामा अडिग हुनुहुन्छ । एमसिसीसहितका विभिन्न निर्णय प्रक्रियामा उहाँ प्रधानमन्त्रीको साथमा हुनुहुन्न । सरकारमा पार्टीका संस्थागत निर्णय कार्यान्वयन नहुने, सरकार र पार्टी अलग किसिमले चल्नेबारे पार्टी नेताहरूको छिट्टै सामूहिक प्रतिक्रिया आउँदैछ । क. वामदेवलाई पनि त्यहीँ भेटिदैछ ।
३. उहाँ अझै केही समय सार्वजनिक प्रतिक्रियामा आउनुहुने छैन ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *