• Wed. Nov 25th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

२० जनाकै कोरोनाबाट मृत्यु भएको होइनः प्रधानमन्त्री

ByHT

Jun 18, 2020
Spread the love

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रतिरोध क्षमता राम्रो भएकै कारण नेपालमा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या कम भएको बताएको दाबी गरेका छन् । राष्ट्रियसभाको बिहीबारको बैठकमा प्रधानमन्त्री ओलीले अहिलेसम्म २० जनाको मृत्यु भएपनि ती सबै कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु नभएको दाबी गरेका हुन् ।

उनले अरु रोगले मृत्यु भएपनि विश्व स्वास्थ्य संगठनको मापदण्डका कारण सबैको मृत्यु कोरोनाका कारण भएको मान्नुपर्ने बताए । उनले पछिल्लो समय भारतबाट अत्यधिक मान्छे नेपाल आएकाले कोरोनाको संक्रमण वृद्धि भएको भन्दै सरकारले कोरोना भाइरसको परीक्षण बढाउने तयारी गरिरहेको जानकारी दिए ।

उनले बाहिरबाट भन्न सजिलो भएपनि लाखौंको परीक्षण र क्वारेन्टाइन व्यवस्थापन गर्न गाह्रो रहेको बताए । उनले स्थानीय तहहरूले प्रभावकारी काम गरेको भन्दै यहीबेला खर्चको हिसाव किताव खोजिएको भन्दै आपत्ति जनाए ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *