थप ४२६ जनामा कोरोना संक्रमण, संक्रमितको संख्या ८, २७४ पुग्यो

Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ४२६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा ४२६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै कोरोना संक्रमितको संख्या ८२७४ पुगेको छ । त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा ६,२३१ जनाको पीसीआरबाट परीक्षण गरिएको छ ।

त्यस्तै अहिलेसम्म पीसीआर विधिबाट १ लाख ६१ हजार परीक्षण गरिएको छ । त्यस्तै शुक्रबार २१६ जना निको भई डिस्चार्ज भएका छन् । त्यस्तै रेडजोनमा ५०३ जना रहेका मन्त्रालयले जनाएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

बरामद सुन लुकाउने प्रहरीविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर

२०७७ असार ५, शुक्रबार १०:५०
Spread the loveकाठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले बरामद सुन लुकाएर भागबण्डा गरी बाँडेको अभियोगमा सीमा प्रहरी चौकी टिमुरेमा कार्यरत प्रहरीहरुविरुद्ध विशेष अदालतमा भ्रष्टाचार मुद्दा दायर गरेको छ । प्रहरी कर्मचारीहरु प्रहरी निरीक्षक खेम प्रसाद नेपाल समेतले अवैधरुपमा चीनबाट नेपालतर्फ ल्याएको सुन बरामद गरी कसुरदार सहित सम्बन्धित निकायमा बुझाउनु पर्नेमा […]

समाचार छुट्याे की?