दीपक मनाङेद्वारा अर्थ तथा विकास समितिको सदस्यबाट राजीनामा

Spread the love

पोखरा । गण्डकी प्रदेश सांसद दीपक मनाङेले अर्थ तथा विकास समितिको सदस्यबाट राजीनामा दिएका छन् । समितिका सभापति दीपक कोइरालालाई आइतबार राजीनामा बुझाएको उनले जानकारी दिए । क्रसर उद्योग, विकास निर्माणमा अनियमितता सम्बन्धमा आफूले पटक–पटक कुरा उठाए पनि कुनै सुनुवाइ नभएकोले राजीनामा दिएको उनले बताए ।

कास्की र तनहुँको सीमाना कोत्रेमा राजमार्ग नजिकै खोलिएको क्रसर उद्योगको बारेमा समितिको बैठकमा बारम्बार कुरा उठाएको उनले बताए । संघीयताको मर्मविपरित् प्रदेशका मन्त्री माथिबाट चुनिएर आउँदा प्रदेश सांसदले मन्त्री चुन्ने आफ्नो अधिकार प्रयोग गर्न नपाएको उनले बताए ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

महामारी टरिसकेको छैन, सर्तकता अपनाऔंः डा. भ्यान्डेलर

२०७७ असार ८, सोमबार ०९:२३
Spread the loveकाठमाडौं । नेपालस्थित विश्व स्वास्थ्य संगठनका प्रमुखले कोरोना महामारी अझै बाँकी रहेकाले सर्तकता अपनाउन आह्वान गरेका छन् । सोमबार संगठनका नेपाल प्रमुख डाक्टर जोस भ्यान्डेलरले नेपाल सरकारले लडकडाउन खुकुलो बनाएपनि कोरोना महामारी टरिनसकेकाले आवश्यक सर्तकता अपनाउन आह्वान गरेका हुन् । लकडाउन खुकुलो बनाएसंगै सर्वसाधरणको क्रियाकलाप बढ्दै गएको भन्दै […]