बालुवाटारमा नेकपाको स्थायी कमिटी बैठक जारी

Spread the love

काठमाडौँ । सत्तारुढ नेकपाको स्थायी कमिटी बैठक प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बसिरहेको छ । बिहान ११ बजेपछि बैठक सुरु भएको हो । बैठकका वर्तमान परिस्थिति र स्थायी कमिटीको बैठकका सम्बन्धमा अध्यक्षद्वयको मन्तव्य, सरकारका कामको समीक्षा, सीमा समस्या र समाधान, पार्टी एकताका बाँकी कामहरु, एमसीसी र विविध गरी एजेण्डा तय भएका छन् ।

नेकपामा एमसीसी र सरकारका कामलाई लिएर पार्टी नेतृत्व तहमा विवाद छ । प्रधानमन्त्री यथास्थितिमा तत्काल एमसीसी अनुमोदनको पक्षमा र अन्य नेता परिमार्जनसहित अनुमोदनको पक्षमा उभिएपछि नेकपाभित्र विवाद बढेको छ । बैठकमा आफू अनूकुल निर्णय नभए पनि एमसीसीलाई अनुमोदनका लागि संसदमा लैजाने प्रस्ताव पारित गराउने प्रधानमन्त्रीओली पक्षको तयारी छ । भने अर्का अध्यक्ष प्रचण्ड र वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल पक्ष पार्टीभित्र निर्णय नगरी यसलाई संसदमा प्रवेश हुन नदिने पक्षमा छन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कोरोना मन्त्र : जहाँ भीड त्यहाँ कोभिड, नो भीड, नो कोभिड

२०७७ असार १०, बुधबार ०६:२६
Spread the love – डा. रवीन्द्र पाण्डे| .. १. कोरोना लाग्दैमा मृत्यु हुँदैन | ८५ % संक्रमितलाई थाहै नपाइ वा सामान्य लक्षण देखिएर आफै निको हुन्छ | १० % लाई लक्षण अनुसारको सामान्य उपचारले निको हुन्छ | ५ % लाई सघन उपचारको आवश्यक हुनसक्छ | २.५ % निको भएर घर फर्किन्छन […]