• Wed. Oct 21st, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

विश्वमा ९५ लाख २७ हजार भन्दा बढीलाई कोरोना संक्रमण

ByHT

Jun 25, 2020
Spread the love

विश्वभर ५१ लाख ७५ हजार भन्दाबढी कोरोना संक्रमित उपचार पछि निको भएका छन् । ९५ लाख २७ हजार ७ सय ५६ जनामा कोरोनाको सङ्क्रमण पुष्टि भएकामा ५१ लाख ७५ हजार ४ सय १५ जना कोरोनामुक्त भएका छन् । यस्तै संक्रमितमध्य ४ लाख ८४ हजार ९ सय ७२ जनाको मृत्यु भईसकेको वल्डोमिटरमा उल्लेख छ ।

संक्रमितमध्ये ३८ लाख ६७ हजार ३ सय ७८ जना विभिन्न अस्पतालमा उपचाररत छन् । जसमध्ये ५८ हजार ४ सय २१ जनाको अवस्था गम्भीर रहेको छ । यस्तै, सबैभन्दा धेरै प्रभावित भएको अमेरिकामा २४ लाख ६२ हजार ५ सय ५४ जनामा सङ्क्रमण देखिएको छ भने १ लाख २४ हजार २ सय ८१ जनाको मृत्यु भएको छ । संक्रमितमध्ये १० लाख ४० हजार भन्दा बढी निको भएका छन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *