• Sun. Nov 29th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

थप ४७६ जनामा कोरोना संक्रमण, संक्रमितको संख्या १३ हजार २ सय ४८ पुग्यो

ByHT

Jun 29, 2020
Spread the love

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा थप ४७६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका २२ वटा प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा ४७६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै कोरोना संक्रमितको संख्या १३ हजार २ सय ४८पुगेको छ ।

त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा पीसीआर विधिबाट ७ हजार ७९१ र आररडटीबाट १८२२ जनाको नमुना परीक्षण गरिएको छ । त्यस्तै क्वारेन्टाइनमा ५७ हजार ३६८, आइसोलेसनमा १० हजार ८५ जना रहेका छन् । त्यस्तै सोमबार १२१ जना डिस्चार्ज भएका छन् भने अहिलेसम्म डिस्चार्ज हुनेको संख्या ३ हजार १ सय ३४ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *