थप ४७६ जनामा कोरोना संक्रमण, संक्रमितको संख्या १३ हजार २ सय ४८ पुग्यो

Spread the love

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा थप ४७६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका २२ वटा प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा ४७६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै कोरोना संक्रमितको संख्या १३ हजार २ सय ४८पुगेको छ ।

त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा पीसीआर विधिबाट ७ हजार ७९१ र आररडटीबाट १८२२ जनाको नमुना परीक्षण गरिएको छ । त्यस्तै क्वारेन्टाइनमा ५७ हजार ३६८, आइसोलेसनमा १० हजार ८५ जना रहेका छन् । त्यस्तै सोमबार १२१ जना डिस्चार्ज भएका छन् भने अहिलेसम्म डिस्चार्ज हुनेको संख्या ३ हजार १ सय ३४ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

'लड्ने र उत्पादन गर्ने दुबै थरीको नेतृत्व सेनाले २० बर्षसम्म गर्नुपर्छ'

२०७७ असार १५, सोमबार १०:४४
Spread the loveडा. युवराज संग्रौला । हामीले नेपालको विकासलाई अब सुत्रबद्ध गर्ने कुरालाई ध्यान दिनु पर्ने आएको छ । १. अमेरिकी गृहयुद्धमा लाखौं मानिस मरे । अर्थतन्त्र ध्वस्त भयो । जब युद्ध समाप्त भयो, उनीहरुले उत्पादनको अभियान चलाए । छोटो समयमा अमेरिका कटन उत्पादन त निकासी गर्ने एक नम्बर देश […]