निजी क्षेत्रको अनियमितता हेर्न अख्तियार आवश्यक छैनः प्रधानमन्त्री

Spread the love

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले निजी उद्योग व्यवसायहरुलाई नियमन गर्ने बिभिन्न निकायहरु रहेको हुँदा यस क्षेत्रको अनियमितता र भ्रष्टाचार हेर्न अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग हाल आवश्यक नरहेको बताएका छन् ।

नेपाल उद्योग परिसंघको काठमाण्डौंमा जारी १७औं बार्षिक साधारणसभालाई भर्च्युअल माध्यमबाट सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्री ओलीले महामारीबाट उत्पन्न समस्या साझा भएको र यसको समाधान पनि साझा प्रयासबाट सम्भव हुने बताएका हुन् ।

प्रधानमन्त्री ओलीले कोभिड १९ का कारण बैदेशिक रोजगारीबाट फर्केका लाखौं युवायुवतीहरुका लागि रोजगारीका अवसर सृजना गर्नुपर्ने आवश्यकता पैदा भएको बताए ।

उनले कोरोना भाइरस महामारीका कारण अर्थतन्त्र स्वास्थ्य शिक्षा लगायत राष्ट्रिय जीवनका बिभिन्न पक्षमा परेका प्रभावहरु कम गर्न सरकार प्रयासरत रहेको पनि उल्लेख गरे ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

गण्डकी प्रदेशमा थप १७ जनामा कोरोना संक्रमण

२०७७ असार १५, सोमबार १७:३२
Spread the loveकाठमाडौं । गण्डकी प्रदेशमा थप १७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । तनहुँ, स्याङ्जा, लमजुङ र कास्कीमा गरी थप १७ जनामा कोराना संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या ९६६ पुगेको छ । त्यस्तै निको भई २१४ जना डिस्चार्ज भएका छन् ।