राष्ट्रपति भण्डारीद्वारा संघीय संसदको अधिवेशन अन्त्य

Spread the love

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले संघीय संसदको अधिवेशन अन्त्य गरेकी छन् । मन्त्रिपरिषद्को सिफारिसमा राष्ट्रपति भण्डारीले बिहीबार साँझ ५ बजे बजेदेखि अधिवेशन अन्त्य गरेको सूचना संघीय संसदलाई जानकारी दिएकी हुन् ।

यसअघि बिहीबार मध्यान्ह बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले संघीय संसदको अधिवेशन अन्त्य गर्न सिफारिस गरेको थियो । मन्त्रिपरिषद बैठक अघि प्रधानमन्त्री ओलीले राष्ट्रपति भण्डारीसँग भेटवार्ता गरेका थिए ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कर्णाली प्रदेशमा थप ६ जनामा कोरोना संक्रमण

२०७७ असार १८, बिहीबार ०८:५१
Spread the loveकाठमाडौं । कर्णाली प्रदेशमा बिहीबार थप ६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । दैलेख, सुर्खे र कालीकोटमा गरी थप ६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै कर्णाली प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या १४७४ पुगेको छ । त्यस्तै डिस्चार्ज हुनेको संख्या ११२७ पुगेको छ ।

समाचार छुट्याे की?