गण्डकी प्रदेशमा एकैदिन थपिए २५ जना कोरोना संक्रमित

Spread the love

काठमाडौं । गण्डकी प्रदेशमा शनिबार २५ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । गण्डकी प्रदेशमा थप १६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । बागलुङ, म्याग्दी, कास्की, तनहुँ, स्याङ्जा र नवलपरासीमा गरी थप २५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या १०८८ पुगेको छ ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

ट्याक्सीलाई मापदण्ड तोकेर जोरबिजोर चलाउन अनुमति दिंदा हुन्छ

२०७७ असार २०, शनिबार ०७:०२
Spread the loveडा. रवीन्द्र पाण्डे, जनस्वास्थ्य विज्ञ । सार्वजनिक यातायात नचल्दा सर्वसाधारण नागरिकलाई अप्ठ्यारो परेको छ | बिरामी भएर अस्पताल जान समेत निकै असुविधा भएको छ | एम्बुलेन्स सिमित छन् | सरकारले यातायात संचालनको प्रारम्भिक चरणमा जोरबिजोर आधारमा ट्याक्सी चलाउन अनुमति दिनु उपयुक्त हुन्छ | ट्याक्सीलाई दिनको २ पटक पुरै […]