• Wed. Oct 21st, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

मन्त्री र राज्यमन्त्रीहरूलाई पोजिसन क्लियर गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह

ByHT

Jul 4, 2020
Spread the love

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मन्त्री र राज्यमन्त्रीहरूलाई आवश्यक परेमा पोजिसन क्लियर गर्न भनेका छन् । शनिबार साँझ मन्त्री र राज्यमन्त्रीहरुलाई बोलाएर आफू र राष्ट्रपति विरुद्ध षड्यन्त्र भइरहेको भन्दै पोजिसन क्लियर गर्न आग्रह गरेका हुन् । राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउने र मलाई दुवै पदबाट हटाउने तयारी भएको भन्दै प्रधानमन्त्री तपाईहरु कसको पक्षमा हुने ? पोजिसन क्लियर गर्न आग्रह गरे ।

छलफलका क्रममा प्रधानन्त्रीलाई केही मन्त्रीले पार्टीमा छलफल भएको कुरा पार्टीले नै निर्णय गर्ने बताएका थिए । एक मन्त्रीका अनुसार प्रधानमन्त्रीले आवश्यक परेमा निर्णय लिन तयार हुनु भनेका थिए । उनका अनुसार प्रधानमन्त्रीले बैठकमा भनेका थिए, ‘कसलाई के ईच्छा छ निर्णय गर्न समय छ । अहिलेसम्म केही भइसकेको त छैन । तर अवस्था ठीक पनि छैन ।’ त्यसअघि प्रधानमन्त्रीले राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीलाई भेटेका थिए ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *