थप २९३ जनामा कोरोना संक्रमण, संक्रमितको संख्या १५,७८४ पुग्यो

Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप २९३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । देशका २५ वटा प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा २९३जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । योसँगै कोरोना संक्रमितको संख्या १५,७८४ पुगेको छ । त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा पीसीआर विधिबाट ४७१० जनाको नमुना परीक्षण गरिएको छ ।

त्यस्तै क्वारेन्टाइनमा ३१,५७३ जना छन् भने आइसोलेसनमा ९,२०३ जना रहेका स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा १३२ जना डिस्चार्ज भएका छन् । योसँगै डिस्चार्ज हुनेको संख्या ६,५४७ पुगेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

मेलम्चीको सुरुङमार्गमा पानी पठाएर परीक्षण शुरु

२०७७ असार २१, आईतवार १०:४३
Spread the loveकाठमाडौं । मेलम्ची खानेपानी आयोजनाको सुरुङमार्गको परीक्षण शुरु गरिएको छ । आइतबारदेखि अस्थायी बाँधमार्फत करीब २७ किलोमिटर लामो सुरुङमार्गमा पानी पठाएर परीक्षण शुरु गरिएको खानेपानी मन्त्रालयले आइतबार सिंहदरबारमा पत्रकार सम्मेलन गरेर जानकारी दिएको हो । पत्रकार सम्मेलनमा खानेपानी मन्त्री विना मगरले ठूलो चुनौतीसँग जुधेर आयोजनाको अधिकांश काम सम्पन्न […]