सरिता गिरी समाजवादी पार्टीबाट निष्कासित

Spread the love

काठमाडौं । समाजवादी पार्टीले सरिता गिरीलाई पार्टीबाट निष्कासन गरेको छ ।  पार्टी महासचिव रामसहायप्रसाद यादवको नेतृत्वमा बनेको तीन सदस्यीय कार्यदलले गिरीलाई कारबाही गर्न सिफारिस गरेको थियो । त्यसैअनुसार पदाधिकारी बैठकले गिरीलाई पार्टीको साधारण सदस्यसमेत नरहने गरी हटाउने निर्णय गरेको समाजवादी पार्टीका प्रचार विभाग उपप्रमुख विश्वदीप पाण्डेले जानकारी दिएका छन् । अब पार्टीले गिरीमाथिको कारबाहीबारे संसदलाई जानकारी गराउनेछ र सांसद पदबाट हटाउन भन्नेछ ।

लिम्पियाधुरा, कालापानी र लिपुलेक क्षेत्र समेटिएको नयाँ नक्साअनुसार निशान छाप परिवर्तन गर्न सरकारले ल्याएको संविधान संशोधन विधेयकमा गिरीले संशोधन प्रस्ताव दर्ता गराएकी थिइन् । पार्टीले संशोधन फिर्ता लिन र विधेयकको पक्षमा मतदान गर्न निर्देशन दिए पनि उनले अटेर गरेकी थिइन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

ब्राजिलका राष्ट्रपतिलाई कोरोना भाइरसको संक्रमण

२०७७ असार २३, मंगलवार ११:३९
Spread the loveब्राजिलका राष्ट्रपति जाएर बोलसोनारो कोरोना भाइरसबाट संक्रमित भएका छन् । उच्च ज्वरोलगायतका कोरोना संक्रमणका लक्षण देखिएपछि सोमबार चौथो पटक उनको स्वास्थ्य परीक्षण गरिएको थियो । परीक्षण गर्दा उनमा कोरोना पोजेटिभ पाइएको हो । राष्ट्रपति बोलसोनारोले कोरोना महामारीलाई सुरुदेखि नै हल्का रुपमा लिँदै आएका थिए । कोरोनालाई ‘सामान्य फ्लु’ […]