आइतबारसम्म देशका विभिन्न भागमा भीषण वर्षा हुने

Spread the love

काठमाडौं । बिहीबारदेखि चार दिनसम्म यो वर्षकै धेरै पानी पर्ने अनुमान गरिएको छ । राष्ट्रिय विपद् जोखिम न्यूनीकरण तथा व्यवस्थापन प्राधिकरणका अनुसार असार २५ देखि २८ गतेसम्म प्रदेश १, २, बाग्मती र गण्डकी प्रदेशमा धेरै पानी पर्ने अनुमान गरिएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

बाढी पहिरोबाट सिन्धुपाल्चोकमा ठूलो मानवीय र भौतिक सम्पतिको क्षति

२०७७ असार २४, बुधबार ११:५३
Spread the loveसिन्धुपाल्चोक । बाढीले सिन्धुपाल्चोकको बाह्रबिसेस्थित जम्बु बजार बगाएको छ । अबिरल वर्षापछि आएको बाढीले बगाएर दुई जनाको मृत्यु भएको छ भने १४ घरका १९ जना बेपत्ता भएका बताइएको छ । बाढीले १५ वटा घरमा क्षती पुर्याएको स्थानीयले वताएका छन् । बाढीका कारण अरनिको राजमार्गसमेत अबरुद्ध भएको छ । […]