• Tue. Nov 24th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

अवैध रुपमा मृगौला प्रत्यारोपण गराएको अभियोगमा पक्राउ परेका मध्ये १२ जना धरौटीमा रिहा

ByHT

Aug 12, 2020
Spread the love

काठमाडौं । अवैध रुपमा मृगौला प्रत्यारोपण गराउने कार्यमा संलग्न भएको अभियोगमा पक्राउ परेका १३ जना मध्ये १२ जना धरौटीमा रिहा भएका छन् । बुधबार ललितपुर जिल्ला अदालतले सबैलाई धरौटीमा रिहा गर्ने आदेश दिएकोमा रेश्मा राई धरौटी बुझाउन नसकी थुनामा गएकी छन् भने अन्य १२ जना धरौटी बुझाएर रिहा भएका छन् ।

ललितपुर महानगरपालिका–३ का वडाध्यक्ष श्रीगोपाल महर्जन पनि ५० हजार धरौटीमा रिहा भएका छन् । मिर्गौला प्रत्यारोपण गर्दा नाता नै नपर्ने व्यक्तिलाई आफन्त बनाएको आरोपमा प्रहरीले उनीलाई असार २८ गते नियन्त्रणमा लिएको थियो ।

अवैध रुपमा मृगौला प्रत्यारोपण गरिएको भन्ने घटनाको सम्वन्धमा मानव शरीरको अंग प्रत्यारोपण सम्बन्धी कसुर मुद्धाका उनीहरुविरुद्ध प्रहरीले मुद्दा दायर गरेको थियो ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *