प्रहरी कल्याण कोषको एक करोड आठ लाख रुपैयाँ हिनामिना गरेको अभियोगमा असई पक्राउ

Spread the love

काठमाडौं । प्रहरी कल्याण कोष पेट्रोल पम्प नक्सालमा कार्यरत प्रहरी सहायक निरीक्षक दिलिप कार्कीलाई अख्तियारले नियन्त्रणमा लिएको छ । प्रहरी सहायक निरीक्षक कार्कीले प्रहरी कल्याण कोष पेट्रोल पम्प नक्सालमा कार्यरत रहँदा एक करोड आठ लाख ९९ हजार एक सय चौरासी रुपैंयाँ हिनामिना गरेको अभियोगमा अख्तियारले नियन्त्रणमा लिएको हो ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

नेपालको अद्यावधिक अङ्ग्रेजी संस्करणको नक्सा स्वीकृत

२०७७ श्रावण ३०, शुक्रबार ११:५३
Spread the loveकाठमाडौं । सरकारले नेपालको अद्यावधिक (राजनीतिक/प्रशासनिक) अङ्ग्रेजी संस्करणको नक्सा स्वीकृत गरेको छ । भूमि व्यवस्था, सहकारी तथा गरिबी निवारणमन्त्री पद्माकुमारी अर्यालले नापी विभागले तयार पारेको अङ्ग्रेजी संस्करणको नेपालको नक्सा शुक्रबार स्वीकृत गरेकी हुन् । नापी विभागले तयार गरी नाप नक्सा समितिमा निर्णय गरी स्वीकृतिका लागि मन्त्रालयमा पेश गरेको […]