• Tue. Oct 27th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

भारतमा कोरोना भाइरसविरुद्ध तीन वटा खोप परीक्षणका चरणमा

ByHT

Aug 15, 2020
Spread the love

भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले भारतले कोरोनाविरुद्ध तीन तीन वटा खोप निर्माण गरिरहेको बताएका छन् । शनिबार नयाँदिल्लीस्थित लालकिलामा ७४औं भारतीय स्वतन्त्रता दिवसको अवसरमा आयोजित कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै मोदीले भारतले छिट्टै कोरोनाविरुद्धको खोप उपलब्ध गराउने बताएका हुन् ।

उनले भने,‘भारतले एउटा हैन तीन तीन वटा खोपको परीक्षण गरिरहेको छ । अनुमति पाउनासाथ व्यापकरुपमा खोप उत्पादन गरिनेछ ।’

उनले नेसनल डिजिटल हेल्थ मिसनको सुरुवात गरिने उल्लेख गर्दैसबै नागरिकलाई हेल्थ आइडी उपलब्ध गराइने बताए । उनले कोरोनाका कारण लाखौं मानिस प्रभावित भएका भन्दै छिट्टै भारतले कोरोनाबाट विजय प्राप्त गर्ने बताए । उनले कोरोना महामारी नियन्त्रणका लागि सरकारलाई साथ दिन नागरिकलाई आग्रह गरे ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *