रुपन्देहीका थप १६ जनामा कोरोना संक्रमण

Spread the love

बुटवल । बुटवल उपमहानगरपालिकाका तीन जना अधिकृतसहित रुपन्देहीमा आइतबार १६ जना कोरोना भाइरसका संक्रमित थपिएका छन् ।
उपमहानगरपालिकाका स्वास्थ्य महाशाखा प्रमुख कुन्दनकुमार सिंहका अनुसार संक्रमित हुनेमा उपमहानगरपालिकाका दुईजना शाखा प्रमुख हुन् भने र एकजना अधिकृत स्तरका सहायक शाखा प्रमुख हुन् ।

त्यस्तै कोरोना पुष्टि भएका बाँकी १३ जना वडा नम्बर ११ कालिकानगर र देवीनगरका रहेका सिंहले जानकारी दिए । देवीनगर र कालिकानगरका १३ जना संक्रमित पनि पारिवारिक नातेदार भित्रका रहेका उपमहानगरपालिकाले जनाएको छ । बुटवलमा यति धेरै संक्रमित थपिएको आइतबार पहिलो पटक हो ।

योसंगै बुटवलमा कुल संक्रमितको संख्या ८० पुगेको छ । ति मध्ये ५६ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् भने २४ जना उपचारपछि निको भएर घर फर्किएका छन् । १९ वटा वडा रहेको बुटवलमा वडा नम्बर ११ का १८ जना संक्रमित रहेका छन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यास लिने धोनीको घोषणा

२०७७ श्रावण ३२, आईतवार ०६:५७
Spread the loveभारतीय क्रिकेट खेलाडी तथा पूर्वकप्तान महेन्द्रसिंह धोनीले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यास लिएका छन् । उनले इन्स्टाग्राममा सन्देश पोस्ट गर्दै सन्यासको घोषणा गरेका हुन् । भारतीय क्रिकेटका सबभन्दा सफल कप्तान भनिने धोनीले इन्स्टाग्राममा लेखेका थिए ‘तपाईँहरूको माया र सहयोगका लागि धन्यवाद। आज (शनिवार) साँझ ७.२९ बजेदेखि मैलै सन्यास लिएको छु।’ […]