सुनको मूल्य तोलाको २२ सयले बढ्यो

Spread the love

काठमाडौं । नेपाली बजारमा सुनचाँदीको भाउ मगलबार फेरि बढेको छ । गत साता तोलाको एक लाख नाघेर क्रमिक ओरालो लागेको सुनको मूल्य मंगलबार तोलामा एकैदिन २ हजार २ सय रुपैयाँ बढेर तोलाको एक लाख ४ सय रुपैयाँ निर्धारण गरिएको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासङ्घले जनाएको छ ।

सोमबार तोलामा दुई सय रुपैयाँ घटेर सुन तोलाको ९८ हजार २ सय रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो । गत शुक्रबारको तुलनामा सोमबारसम्म ४०० रूपैयाँ घटिसकेको थियो। गतसाता तोलाको १ लाख २ हजार ६०० रुपैयाँसम्म पुगेको थियो।

यसैगरी चाँदी पनि अघिल्लो दिनको तुलनामा ६५ रूपैयाँ बढेर मंगलबार प्रतितोला १ हजार ३ सय ८० रूपैयाँ भएको छ । सोमबार चाँदी तोलाको एक हजार ३ सय १५ रुपैयाँ थियो ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

चीनका लागि जासुसी गरेको आरोपमा सीआईएका पूर्व अधिकारी पक्राउ

२०७७ भाद्र २, मंगलवार ०७:३२
Spread the loveअमेरिकाको केन्द्रीय गुप्तचर निकाय सीआईएका एक पूर्वअधिकारीलाई एक नातेदारसँग मिलेर चीनका लागि जासुसी गरेको आरोपमा पक्राउ गरिएको छ । ती नातेदार पनि सीआईएका कर्मचारी थिए ६७ वर्षीय एलेक्ज्यान्डर युक चिङ मालाई गत शुक्रवार पक्राउ गरिएको र अभियोग लगाइएको अमेरिकी न्याय मन्त्रालयले एउटा विज्ञप्तिमा उल्लेख गरेको छ । उनले […]