• Wed. Oct 28th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

सुनको मूल्य तोलाको २२ सयले बढ्यो

ByHT

Aug 18, 2020
Spread the love

काठमाडौं । नेपाली बजारमा सुनचाँदीको भाउ मगलबार फेरि बढेको छ । गत साता तोलाको एक लाख नाघेर क्रमिक ओरालो लागेको सुनको मूल्य मंगलबार तोलामा एकैदिन २ हजार २ सय रुपैयाँ बढेर तोलाको एक लाख ४ सय रुपैयाँ निर्धारण गरिएको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासङ्घले जनाएको छ ।

सोमबार तोलामा दुई सय रुपैयाँ घटेर सुन तोलाको ९८ हजार २ सय रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो । गत शुक्रबारको तुलनामा सोमबारसम्म ४०० रूपैयाँ घटिसकेको थियो। गतसाता तोलाको १ लाख २ हजार ६०० रुपैयाँसम्म पुगेको थियो।

यसैगरी चाँदी पनि अघिल्लो दिनको तुलनामा ६५ रूपैयाँ बढेर मंगलबार प्रतितोला १ हजार ३ सय ८० रूपैयाँ भएको छ । सोमबार चाँदी तोलाको एक हजार ३ सय १५ रुपैयाँ थियो ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *