पाटन अस्पतालमा भक्तपुरकी कोरोना संक्रमित महिलाको मृत्यु

Spread the love

काठमाडौं । पाटन अस्पतालमा एक कोेरोना संक्रमित महिलाको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको छ । पाटन अस्पतालमा उपचाररत भक्तपुरको सूर्यविनायककी ६१ वर्षीया महिलाको बुधबार विहान मृत्यु भएको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय ललितपुरले जनाएको छ ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

सैनिकको कब्जामा रहेका मालीका राष्ट्रपतिद्वारा राजीनामाको घोषणा

२०७७ भाद्र ३, बुधबार ०२:३५
Spread the loveपश्चिम अफ्रिकी देश मालिका राष्ट्रपति इब्राहिम बुबाकार केयटाले राजीनामाको घोषणा गरेका छन् । सैनिकहरूको कब्जामा परेपछि उनले त्यस्तो घोषणा गरेको सरकारी टेलिभिजनले जनाएको छ । टेलिभिजन सम्बोधनमा राष्ट्रपति केयटाले सरकार र संसद् पनि भङ्ग गरेको बताए । उनले आफूले शक्तिमा राखिरहन रगत नबगोस् भन्ने चाहेको बताए । उनको […]