• Sun. Oct 25th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

दुई थान पेस्तोलसहित काठमाडौंबाट दुई जना पक्राउ

ByHT

Aug 20, 2020
Spread the love

काठमाडौँ । प्रहरीले काठमाडौं महानगरपालिका–१६ माछापोखरीबाट दुई थान पेस्तोलसहित दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ । ’मेड इन युएस’ लेखेको २ थान पेस्तोल, २ थान म्यागजिन र पेस्तोलमा प्रयोग हुने १० राउन्ड गोलीसहित नुवाकोट शिखरबेसीका विकेश पण्डित र अमर तामाङ पक्राउ परेका हुन् ।

काठमाडौं अपराध महाशाखाबाट प्रहरी उपरीक्षक होविन्द्र बोगटीको कमाण्डमा खटिएको विशेष टोलीले उनलाई बुधबार पक्राउ गरेको हो । पण्डितसँगको प्रारम्भिक सोधपुछका क्रममा पेस्तोल ओसारपोसार गराउन लगाउने नुवाकोट लिपु गाउँपालिका–१ का २८ वर्षीय अमर तामाङलाई पनि प्रहरीले पक्राउ गरिएको छ ।

प्रहरी निरीक्षक भोलाकुमार भट्टको कमाण्डमा खटिएको टोलीले जिल्ला प्रहरी कार्यालय नुवाकोटसँगको समन्वयमा तामाङलाई नुवाकोटस्थित घरबाटै पक्राउ गरी काठमाडौं टेकुस्थित अपराध महाशाखा ल्याएर अनुसन्धान थालेको छ ।

तामाङ डाँका मुद्दामा ६ वर्ष २ महिना कैद भुक्तान गरेर गत फागुनमा छुटेका व्यक्ति भएको प्रहरीले बताएको छ । उनीहरूलाई आवश्यक कारबाहीका लागि महानगरीय प्रहरी परिसर टेकु पठाइएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *