कोरोना संक्रमणबाट पाटन अस्पतालमा उपचाररत दुई जनाको मृत्यु

Spread the love

काठमाडौं । पाटन अस्पतालमा उपचाररत दोलखाकी एक महिला र सर्लाहीका एक पुरुषको मृत्यु भएको छ । पाटन अस्पतालमा उपचाररत दोलखाका ३० वर्षीया महिला र सर्लाहीका ४६ वर्षीय पुरुषको शुक्रबार विहान मृत्यु भएको जिल्ला जनस्वास्थ्य कार्यालय ललितपुरले जनएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

यस्तो देखियो तीजका दिन पशुपतिनाथ मन्दिर, फोटोमा हेर्नुस्

२०७७ भाद्र ५, शुक्रबार ०४:४६
Spread the loveकाठमाडौं । कोरोनाको भाइरसको सङ्क्रमणबाट बच्न काठमाडौँ उपत्यकामा निषेधाज्ञा जारी नगरिएको भए आज बिहानैदेखि पशुपतिमा तीजका बर्तालु लाखौँ महिलाको भीड हुन्थ्यो । भीड व्यवस्थापन गर्न हजारौँ सुरक्षाकर्मी र स्वयंसेवक पनि खटिएका हुन्थे । प्रत्येक वर्ष भाद्र शुक्ल तृतीयाका दिन बिहान पशुपति क्षेत्रमा लाखौँ बर्तालु महिला देवादिदेव महादेवको पूजा […]