थप ८१८ जनामा कोरोना संक्रमण, २८१ जना डिस्चार्ज

Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप ८१८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप ८१८ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । काठमाडौंमा १२६, भक्तपुरमा २८ र ललितपुरमा थप १२ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा पीसीआर विधिबाट ८०,०२६ जनाको नमुना परीक्षण गरिएको छ । क्वारेन्टाइनमा ११,४१४ जना रहेका छन् । आइसोलेसनमा १३,१५५ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । त्यस्तै आइतबार थप २८१ जना डिस्चार्ज भएका छन् । योसँगै डिस्चार्ज हुनेको संख्या १८,६३१ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

त्यसैगरी नेपालमा कोरोना संक्रमणबाट थप पाँच जनाको मृत्यु भएको छ । झापाका ५८ वर्षका पुरुषको, पर्साका ५६ वर्षकी महिला, सर्लाहीकी ३३ वर्षीया महिला तथा रुपन्देहीमा दुई जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या १५१ पुगेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कोरोना संक्रमण बढेसँगै ४८ जिल्लामा निषेधाज्ञा जारी

२०७७ भाद्र ७, आईतवार १०:४२
Spread the loveकाठमाडाौं । गृह मन्त्रालयले स्वास्थ्यकर्मीमाथि दुव्र्यवहार गर्नेलाई कारवाही गर्न सम्बन्धित जिल्ला प्रशासन कार्यालय र प्रहरीलाई निर्देशन दिएको छ । कोभिड–१९ को सङ्क्रमण रोक्न अहोरात्र खटिएका स्वास्थ्यकर्मीलाई मनोबल बढाउनुको साटो विभिन्न बहाना बनाएर हातोत्साहित गर्ने काम भएको जानकारीमा आएकाले त्यस्ता गतिविधि रोक्न ७७ वटै जिल्ला प्रशासन कार्यालयलाई निर्देशन दिइएको […]