गण्डकी प्रदेशमा थप चार जनामा कोरोना संक्रमण

Spread the love

काठमाडौं । गण्डकी प्रदेशमा मंगलबार थप चार जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । क्षयरोग उपचार केन्द्र, पोखरा गरिएको परीक्षणमा पोखरा महानगरपालिका वडा नम्बर १३ का २ जना र वडा नम्बर २८ र २९ का दुई जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

वडा नम्बर १३ का दुई जना भने भारतबाट आएका व्यक्ति हुन् । योसँगै गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या १,८९५ पुगेको छ । त्यसैगरी गण्डकी प्रदेशमा कोरोनाको संक्रमणबाट निको हुनेको संख्या १,६३९ पुगेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

विप्रेषण आयमा चार अर्ब २४ करोडले गिरावट

२०७७ भाद्र ९, मंगलवार ०२:३७
Spread the loveकाठमाडौं । कोरोना कहरका कारण अघिल्लो आर्थिक वर्षको तुलनामा गत आवमा विप्रेषण आयमा चार अर्ब २४ करोडले गिरावट आएको छ । आर्थिक वर्ष २०७५/७६ मा विप्रेषण आप्रवाह १६.५ प्रतिशतले वृद्धि भई ८ खर्ब ७९ अर्ब २७ करोड रहेको थियो । यस्तै आर्थिक वर्ष २०७६/७७ मा विप्रेषण आप्रवाहमा ०.५ […]

समाचार छुट्याे की?