गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलका कर्मचारीविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दर्ता

Spread the love

काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले गोदावरी नगरपालिका, ललितपुरका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कृष्णप्रसाद जैसी र सवइन्जिनियर किशोर कुमार मोक्तानविरुद्ध एक लाख पचास हजार रुपैयाँ कायम गरी घुस रिसवत लिई भ्रष्टाचार गरेको भन्दै विशेष अदालतमा मुद्दा दायर गरेको छ ।

निर्माणाधिन आयोजनाको बिल भुक्तानीका लागि सेवाग्राहीसँग घुस रिसवत माग गरिरहेको भन्ने सूचना एवं उजुरीको आधारमा अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग टंगालबाट खटिई गएको टोलीले जैसी र मोक्तानलाई सेवाग्राहीबाट एक लाख पचास हजार रुपैयाँ घुसबापतको रकम लिइरहेको बेला नियन्त्रणमा लिइएको थियो ।

त्यस्तै आयोगले गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल, भैरहवामा करार सेवामा कार्यरत कार्यालय सहयोगी विश्वनाथ प्रसाद लोध र मतियार महेन्द्र प्रसाद यादवविरुद्ध बिगो ४ लाख कायम गरी भ्रष्टाचार मुद्दा दायर गरेको छ ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कोरोना भाइरस संक्रमण कम गर्न लकडाउनभन्दा निषेधाज्ञा प्रभावकारी भएको दाबी

२०७७ भाद्र ९, मंगलवार ११:२५
Spread the loveकाठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा जारी निषेधाज्ञाका कारण भाइरस संक्रमण फैलिन कम भएको जिल्ला संकट व्यवस्थापन केन्द्रको बैठकले निचोड निकालेको छ । मंगलबार काठमाडौंका प्रमुख जिल्ला अधिकारी जनकराज दाहालको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले — निषेधाज्ञा अवधिको समीक्षा गर्दै समयमा संक्रमणमा रहेको व्यक्तिलाई समुदायबाट छुट्याउने, शंकास्पद व्यक्तिलाई कोरोनाको परीक्षण गराउने, विदेशबाट […]